Szkolenie sędziów Podkolegium Gorzowskiego

W dniu 15 grudnia w bibliotece miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się zimowe szkolenie sędziów Podkolegium Gorzowskiego, które poprowadził Karol Arys z zachodniopomorskiego ZPN. Sędzia na co dzień prowadzący zawody w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Tematami wykładów była ręka oraz zarządzanie strefami technicznymi.

W spotkaniu wziął udział prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron, który wręczył odznaczenia oraz przekazał zgromadzonym sędziom swoje plany i uwagi, jak również zaprezentował nowego przewodniczącego Lubuskiego Kolegium Sędziów Pawła Horożanieckiego, który na tę okoliczność przyjechał spotkać się z sędziami z północnej części województwa lubuskiego.

Spotkanie można podsumować jako bardzo wartościowe, niestety zawiodła frekwencja. Niezadowolenia z takiego obrotu sprawy nie krył Marcin Czerwiński, jeden z głównych organizatorów szkolenia, przekazując zgromadzonym swoje spostrzeżenia w tym zakresie. Jak mawia klasyk: "co nas nie zabije, to nas wzmocni".

Link do galerii autorstwa Łukasza Pakuły -> TUTAJ