Raport z posiedzenia Zarządu LKS z dnia 20.12.2022

Zarząd LKS Uchwalił składkę KFD na rok 2023 na identycznym poziomie jak miało to miejsce w ubiegłych latach. Natomiast fundacja KFP podniosła opłatę do 100PLN.

Sędziowie zobowiązani są do wnoszenia opłat do końca lutego 2022 roku. Niedopełnienie będzie obligatoryjne ze skreśleniem z listy sędziów zgodnie z regulaminem (KFP) lub wstrzymaniem obsady do czasu uregulowania należności (KFD).

Załącznik:
Opłaty 2023.docUstalono termin szkolenia sędziów LKS połączonego z zimowymi egzaminami. Kurs zaplanowany został na dzień 18 lutego 2023 roku i odbędzie się w Sulechowie lub Zbąszynku. Precyzyjna lokalizacja wraz z harmonogramem podana zostanie w terminie późniejszym.
Wykłady dla sędziów poprowadzi sędzia międzynarodowy Damian Sylwestrzak.Centralna Komisja Szkoleniowa PZPN zaplanowała na najbliższy czas dwa szkolenia dla
obserwatorów. Jedno on-line drugie zaś stacjonarne na meczu ESA lub I ligi z opcją wypełniania arkusza obserwacji na bazie oglądanego meczu.
Zachęcamy osoby zainteresowane do przejścia z funkcji sędziego na obserwatora do zgłaszania się na w/w szkolenia aby niezobowiązująco zasmakowały tej roli.Kandydaci na obserwatorów proszeni są o zgłaszanie akcesów do przewodniczących pod-kolegiów do dnia 10 sierpnia 2023 roku.Powołano nowego przewodniczącego komisji szkoleniowej LKS, którym został Paweł Horożaniecki.

W skład komisji szkoleniowej Lubuskiego Kolegium Sędziów weszli:
Paweł Horożaniecki - przewodniczący
Tomasz Białek
Maciej Dudek
Dawid Kuraszkiewicz
Andrzej Urban
Krystian StenzingerPrzepisy Gry w Piłkę Nożną 2022/23 dostępne są do pobrania TUTAJ.