Raport z posiedzenia zarządu LKS / 04.07.2023

Publikujemy raport z posiedzenia Zarządu Lubuskiego KS, które odbyło się w dniu 04.07.2023 roku w Zielonej Górze. Podczas spotkania m.in. zatwierdzono awanse sędziów do wyższych klas rozgrywkowych, przeanalizowano dokumentację licencyjną czy ustalono termin egzaminów poprawkowych sędziów oraz szkolenie i egzamin obserwatorów. Szczegóły poniżej:

Awanse do wyższych klas rozgrywkowych uzyskali:
Z klasy "O" do IV ligi: Elżbieta Faryniarz, Kacper Kizyma, Jakub Szandała, Szymon Sęsoła.
Z klasy "A" do klasy "O" południe: Jan Kluczyński, Marcel Grabowski, Michał Wikszta.
Z klasy "A" do klasy "O" północ: Tadeusz Trumiński, Piotr Karpiak, Marek Lisiecki.

Michał Kramski (Podkolegium Świebodzińsko-Korśnieńskie) będzie kandydatem Lubuskiego Kolegium Sędziów do awansu do grupy Top-Amator C (III liga). Rezerwowym jest Dawid Kuźmiak (Podkolegium Żarsko-Żagańskie).


Egzamin dodatkowy II termin (poprawkowy) odbędzie się w dniu 11.08.2023r. (piątek) o godzinie 17.00 w Zbąszynku. Lista powołanych opublikowana zostanie w terminie późniejszym.


Egzamin obserwatorów połączony ze szkoleniem odbędzie się w dniu 28.07.2023r. w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze.  Lista powołanych opublikowana zostanie w terminie późniejszym.


Sędziowie, którzy nie dopełnili obowiązku przekazania dokumentacji licencyjnej lub złożyli niekompletne wnioski, zobowiązani są do przesłanie brakujących dokumentów listem poleconym do siedziby LZPN w Zielonej Górze (Ptasia 2a, 65-514 Zielona Góra) natychmiast. Ostateczny termin upływa 25.07.2023r. Braki w tym zakresie spowodują nie przyznanie licencji na sezon 2023/24. Przypominamy, że komplet dokumentów to: wniosek, ważne badania lekarskie i opłata (potwierdzenie przelewu nie jest wymagane).

Informacje o wnioskach i wysokościach opłat w znajdują się zakładce do pobrania -> TUTAJ
Dane do przelewu zaś poniżej:
BZWBK 1 oddział w Zielonej Górze
43 1090 1535 0000 0001 2069 1893
w tytule przelewu prosimy o wpisanie:
Imię, Nazwisko, Klasa rozgrywkowa opłata licencyjna na sezon 2023/24.


Obowiązkowe ubezpieczenie sędziów, tak jak w poprzednim sezonie, sfinansuje Lubuskie Kolegium Sędziów.


Sędziowie, którzy nie wnieśli opłat KFP zostaną skreśleni z listy sędziów rzeczywistych.